Pxjnkt1qxagl83xjj7go

Kursus III - Põhjalik Ülevaade Plokiahelast

Sobib isikule keda huvitavad detailid ja tahab rohkem teada kuidas asjad töötavad

Kursus on mõeldud kõigile kes tahavad plokiahela tehnoloogiast põhjalikke teadmisi saada. Pole vahet kas te olete ettevõtja, investor või arendaja - Need teadmised mida te siit saate loovad kindla vundamendi teadmistest, millele saate krüptomaastikul ringi liikudes tugineda.

Kursus põhineb Rando Visnapuu teadmistel ja Ivan Liljeqvisti materjalidel ning annab tehnilise ülevaate, plokiahela tehnoloogiast, krüptovaluutadest ja üldse tervest plokiahela maailmast.

Kursus sisaldab umbes 10h video loenguid ja, et õpitut kontrollida on iga video juurde lisatud ka ülesanded.

Kursuse läbinul on parem ja selgem ülevaade tervest plokiahela- ja krüptomaailmast. Seda nii äri kui ka investeeringute suuna pealt. Kursuse läbinu teab ja oskab hinnata erinevaid plokiahela projekte.

Kui te tahate teada kuhu internet suundub, millises suunas erinevad tööstused liiguvad või kuidas ICO'si ja üldse plokiahela projekte hinnata - See kursus on teile!


Class Curriculum


  Riiklikud Krüptovaluutad
Available in days
days after you enroll

Your Instructor


Rando Visnapuu
Rando Visnapuu

On loonud eestlastele õppe veebi lucreds.com, mis on suunatud täielikult plokiahela maastikule. Suurem huvi tehnoloogia vastu tekkis 2007. aastal ning alates 2017. aasta algusest on hakanud tõsisemalt tegelema krüptovaluutadega - on uurinud mitmeid erinevaid krüptovaluutasid ja nende tehnoloogilisi lahendusi. Omab kogemusi nii krüptovaluutade tehnilises- ja fundamentaalses analüüsis kui ka plokiahela tehnoloogias üldiselt.


Get started now!