Kursus II - Ülevaade plokiahelast

Sobib isikule kellele peale "välimuse" pakub huvi ka kerged teadmised sisemusest

Kursus on mõeldud kõigile kes tahavad plokiahela tehnoloogiast uusi teadmisi saada. Pole vahet kas te olete ettevõtja, investor või arendaja - Need teadmised mida te siit saate loovad vundamendi teadmistest, millele saate krüptomaastikul ringi liikudes tugineda.

Kursus põhineb Rando Visnapuu teadmistel ja Ivan Liljeqvisti materjalidel ning annab tehnilise ülevaate, plokiahela tehnoloogiast, krüptovaluutadest ja üldse tervest plokiahela maailmast.

Kursus sisaldab umbes 7h video loenguid ja, et õpitut kontrollida on iga video juurde lisatud ka ülesanded.

Kursuse läbinul on parem ja selgem ülevaade plokiahela tehnoloogiast ja krüptomaailmast. Seda nii äri kui ka investeeringute suuna pealt. Kursuse läbinu teab ja oskab kuidas hinnata erinevaid plokiahela projekte.


Course Curriculum


  Tere Tulemast
Available in days
days after you enroll
  Riiklikud Krüptovaluutad
Available in days
days after you enroll

Your Instructor


Rando Visnapuu
Rando Visnapuu

On loonud eestlastele õppe veebi lucreds.com, mis on suunatud täielikult plokiahela maastikule. Suurem huvi tehnoloogia vastu tekkis 2007. aastal ning alates 2017. aasta algusest on hakanud tõsisemalt tegelema krüptovaluutadega - on uurinud mitmeid erinevaid krüptovaluutasid ja nende tehnoloogilisi lahendusi. Omab kogemusi nii krüptovaluutade tehnilises- ja fundamentaalses analüüsis kui ka plokiahela tehnoloogias üldiselt.


Get started now!